Print

Partners

PARTNERS 2019/2020 SESSION

1. DANSOL HIGH SCHOOL (LAGOS) PLATINUM

2. BETHESDA CHILD SUPPORTING AGENCY (LAGOS) PLATINUM

3. JEPHTHAH COMP. SEC. SCHOOL (PH) GOLD

4. SHEPHERD'S INTERNATIONAL COLLEGE (AKWANGA) GOLD

5. LIVING FOUNTAIN INTERNATIONAL SCHOOL (ABUJA) SILVER

6. ROLE MODEL SCHOOL (LAGOS) SILVER

7. YESHUA HIGH SCHOOL (LAGOS) SILVER

8. THE LIVINGSPRING SCHOOL (LAGOS) BRONZE

9. OMEGA HIGH SCHOOL (JOS) BRONZE

10. FOUNTAIN OF KNOWLEDGE NUR/PRY SCHOOL (EKITI) BRONZE

11. SHEPHERD INTERNATIONAL COLLEGE (EKITI) BRONZE

PARTNERS 2018/2019 SESSION

1. DANSOL HIGH SCHOOL (IKEJA) PLATINUM

2. CHRIST THE REDEEMER'S COLLEGE SAGAMU DIAMOND

3. JEPHTHAH COMP. SEC. SCHOOL (PH) GOLD

4. SHEPHERD'S INTERNATIONAL COLLEGE (AKWANGA) GOLD

5. ARCHDEACON CROWTHER MEMORIAL GIRLS SCHOOL (PH) GOLD

6. ROLE MODEL SCHOOL (LAGOS) SILVER

7. EDGEWOOD COLLEGE (LAGOS) SILVER

8. YESHUA HIGH SCHOOL (LAGOS) SILVER

9.THE LIVINGSPRING SCHOOL (LAGOS) BRONZE

10. CREATIVE MIND NURSERY AND PRIMARY SCHOOL (LAGOS) BRONZE

PARTNERS 2017/2018 SESSION

1. DANSOL HIGH SCHOOL (IKEJA) PLATINUM

2. JEPHTHAH COMP. SEC. SCHOOL (PH) GOLD

3. ROLE MODEL SCHOOL (LAGOS) SILVER

4. LACEC MODEL SCHOOL (PH) SILVER

5. THE LIVINGSPRING SCHOOL (LAGOS) BRONZE

6. RUSSELL INTERNATIONAL SCHOOL (LAGOS) BRONZE

7. BISHOP CROWTHER MEM SEC. SCHOOL (PH) BRONZE

8. SHEPHERD INTERNATIONAL COLLEGE (EKITI) BRONZE

9. FOUNTAIN OF KNOWLEDGE NUR/PRY SCHOOL (EKITI) BRONZE

10. CREATIVE MINDS NUR&PRY SCHOOL (LAGOS) BRONZE

PARTNERS 2016/2017 SESSION

1. DANSOL HIGH SCHOOL (IKEJA) PLATINUM

2. ARCHDEACON CROWTHER MEM. GIRLS SCH (PH) PLATINUM

3. JEPHTHAH COMP. SEC. SCHOOL (PH) SILVER

4. VINCARE NUR/PRY SCHOOL (ABUJA) SILVER

5. DIETAMS INT'L SCHOOL (PH) BRONZE

6. OMEGA HIGH SCHOOL (JOS) BRONZE

7. SHEPHERD INTERNATIONAL COLLEGE (EKITI) BRONZE

8. FOUNTAIN OF KNOWLEDGE NUR/PRY SCH(EKITI) BRONZE

9. BISHOP CROWTHER MEM SEC. SCHOOL (PH) BRONZE

PARTNERS 2015/2016 SESSION

1. DANSOL HIGH SCHOOL (IKEJA) PLATINUM

2. SAILOR PRIVATE SCHOOL (PH) SILVER

PARTNERS 2014/2015 SESSION

1. DANSOL HIGH SCHOOL (IKEJA) PLATINUM

2. ROYAL ACADEMY (ABUJA) GOLD

3. AFRICAN INT'L COLLEGE (ABUJA) SILVER

4. LIVING SPRING SCHOOLS (LEKKI) BRONZE

5. FAITH HERITAGE COLLEGE (OGUN) BRONZE

PARTNERS 2013/2014 SESSION

1. DANSOL HIGH SCHOOL (IKEJA) PLATINUM

2. JEPHTHAH COMP. SEC. SCHOOL (PH) DIAMOND

3. LACEC MODEL SCHOOL (PH) SILVER

4. ROYAL ACADEMY (ABUJA) GOLD

5. YESHUA SCHOOL (OJODU) GOLD

6. SOLID HERITAGE SCHOOL (OJODU) BRONZE